İlaçlama

İlaçlama

Çorum İlaçlama işlemleri Uzay Temizlik şirketimizin uzman ekipleri tarafından özel kimyasallar ve temizlik aletleri ile gerçekleştirilmektedir. Evinizde ofisinizde ya da hayatınızı sürdürdüğünüz bir ortamda böcek ve haşerelerin olması kötü ve sağlıksız bir durumdur. Böcek ve haşereler sizleri hasta edebilir hatta daha da kötüsü sizleri zehirleyebilirler. Bu nedenle böcek ve haşere temizliği çok önemli bir konudur. Böcek ve haşerelerin temizlenmesi için ilaçlama işleminin yapılması gerekmektedir. İlaçlama temizliği zararlı kimyasallarla yapılacağı için çok tehlikeli bir işlemdir. Bu nedenle kesinlikle uzman kişilerden yardım almalısınız.

Uzay Temizlik şirketi olarak, hamam böceği, tahtakurusu, bit, pire, kalorifer böceği gibi böcek türlerinin temizliğini yapmak için ilaçlama işlemi gerçekleştirmekteyiz. Bu böceklerin yanı sıra yılan, fare, kertenkele, akrep gibi tehlikeli hayvanlar içinde ilaçlama işlemi yapmaktayız. İlaçlama temizliğinin yapılması evinizin hijyenik ve temiz olmasının yanı sıra sağlığınız içinde önemlidir.

İlaçlama temizliği herkesin yapabileceği bir temizlik değildir. Çünkü çeşitli kimyasalların kullanılması gerekmektedir. Bu kimyasalların kullanılan miktarında bir fazlalık olması durumunda zehirlenmelere neden açabilir. Ya da az kullanıldığı takdirde evde bulunan böcek ve haşerelerin temizlenmesi tamamen yapılamaz.

İlaçlama Temizliği yapılırken evinizde ağzı açık gıdalar bulundurmamanız gerekir. Aksi taktirde ağzı açık gıdalara ilaçlama işlemi sırasında zarar gelebilir ve bunları tükettiğiniz taktirde sizde zarar görürsünüz. Uzay Temizlik şirketi uzman ekipleri evinizde bulunan eşyalara, evin tabanına ve duvarlara zarar vermeden ilaçlama temizliği yapacaklardır.

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?