Peyzaj Temizliği

Peyzaj Temizliği

Çorum Peyzaj Temizliği, Uzay Temizli şirketimizin uzman ekiplerimiz tarafından son teknolojik aletler ve temizlik malzemeleri ile gerçekleştirilmektedir. Bahçe temizliği ve bahçe dizaynı çok önemlidir. Piyasada kendini peyzaj ustası olarak gösteren birçok kişi vardır. Ancak bunların çoğu ya bu işle ilgili hiç bilgisi olmayan kişilerdir ya da uzman bir ziraat mühendisinin yanında bir iki gün çalışan kişilerdir. Bu kişilere bahçenizi emanet ettiğinizde hüsranlık yaşabilirsiniz. Bu nedenle bahçenizin Peyzaj Temizliği için Uzay Temizlik şirketimize başvurabilirsiniz. Biz de bahçenizin temizliğini ve dizaynını yapmaları için size uzman ekiplerimizi yönlendirebilir.

Peyzaj Temizliği denildiğinde akla mevsimlik temizlikler ve bakımlar gelmektedir. Bahçelerinizin her mevsime göre dizayn edilmesi ve temizlenmesi gerekir. Bahçenizde yer alan bitkilerin canlı kalabilmesi için gübreleme işlemi yapılması gerekmektedir. Bu bitkilerin çürümemesi için ve böceklerin istilasına uğramaması için ilaçlanması gerekir. Tüm bu işlemleri Uzay Temizlik şirketi olarak sizin için gerçekleştirebiliriz.

Peyzaj Temizliğinde öncelikle bahçede bulunan kapa kirliliği kaldırmak ile temizliğe başlamaktayız. Daha sonra bahçenizde yer alan yabani otlar veya istenmeyen otların temizliği yapılmaktadır. Bahçenizde yer alan bitkilerin ve ağaçlarınızın kurumuş dalları budanarak canlanması için gerekli olan işlemler yapılmaktadır. Bahçedeki çimlerin kısaltılması işlemi yapılmaktadır. Bahçede yer alan bitkilere ve ağaçlara istenilen şekilde şekillendirme işlemi yapılabilir. Bahçenizdeki bitkilerin gübreleme işlemi gerçekleştirilir. Bahçenize zarar verecek hastalıklar gelmiş ise uzman ziraat mühendisimizin yardımı sayesinde bu hastalığın ortadan kaldırılması için çalışmalar başlatılabilir.

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?