İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Çorum İnşaat Sonrası Temizlik uzman ekiplerimiz tarafından gerekli ekipman ve temizlik malzemeleriyle gerçekleştirilmektedir. İnşaatı yeni bitmiş dairelerin, dairelerini tamamlamış şantiyelerin büyüklüğü küçüklüğü fark etmeden uzmanlarımız tarafından temizlenmesi için hizmet vermekteyiz. Ekiplerimiz temiz sırasında camlara, fayanslara, parkelere ve dolaplara hiçbir şekilde zarar vermeden titizlik ile temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Temizlik ekiplerimiz dairedeki tüm odaların genel temizliğini yapmaktadır. Ayrıca banyo tuvalet ve mutfak fayanslarında yer alan en küçük lekelerin bile temizliğini yapmaktadırlar. İnşaat ile birlikte takılan dolap ve vestiyerlerin içlerine kadar temizleme işlemi yapılmaktadır. Ekiplerimiz daire temizliğinizi en ince ayrıntısına kadar yapacaklarından emin olabilirsiniz. Sizin yapmanız gereken sadece eşyalarınızı yerleştirerek evinizde temiz ve rahat bir şekilde oturmaktır.

Uzay Temizlik şirketimizin İnşaat Sonrası Temizlik işlemlerinde ekiplerimizin yapacağı adımları şu şekilde sıralayabilir;

  • İlk olarak ekiplerimiz balkonlarda yer alan çöpleri temizleyerek dış camlarda oluşan leke ve tozları temizleyerek işe başlayacaklardır.
  • Daha sonra dairede biriken molozları, inşaat kalıntıları, kablo parçaları ve bant gibi çöplerden temizleyerek evdeki pisliğin kabası alınacaktır.
  • İnşaat sırasında ortaya çıkan tozlardan herkes haberdardır ve bu tozlar dairedeki her yere yapışabilir. Bu nedenle ekiplerimiz dairenin her yerini en ince ayrıntısına kadar temizleyerek tozlardan arındıracaktır.
  • Dairenizde yer alan parke ve fayanslarda oluşan lekeler çıkarılması için ekiplerimiz ellerinden gelen çabayı sarf edecekler ve bu lekeleri yok edeceklerdir.

Uzay Temizlik şirketimiz temizlik uzmanları, dairenizi sizin için temiz ve hijyenik bir ortam haline getirecektir.

 

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?