Bina ve Site Temizliği

Bina ve Site Temizliği

Çorum Bina ve Site Temizliği, Uzay Temizlik şirketi tarafından uzman ekiplerle temizlenmektedir.  Yaşamınızı sürdürdüğünüz apartmanınızın veya sitenizin temizliği çok önemlidir. Çünkü ailenizin ve çocuklarınızın yaşadığı bu ortamın kirli olması onların hastalanmasına ve mikrop kapmasına neden olabilir.

Bina ve Site Temizliğinizi uzman ekiplerimiz gerekli araç gereçlerle ve ekipmanlarla titizlikle gerçekleştirecekler ve yaşam kalitenize katkı sağlayacaklardır. Bina ve Site temizliği, binanızın ve sitenizin büyüklüğüne göre görevlendireceğimiz uzman ekiplerle sağlanacaktır. Bu temizliklerin hangi günlerde ve hangi saat aralıklarında yapılacağını siz ve uzmanlarımız tarafından ortak karar alarak belirlenecektir.

Binanızın temizliği uzman ekiplerimiz tarafından son teknolojik aletlerle ve gerekli ekipmanlarla yapılmaktadır. Bina temizliğinde merdivenlerin, asansörün, otopark kısmı var ise otoparkın ve bahçe varsa bahçenin temizliği yapılmaktadır.

Bina için temizliği ilk olarak kapa çöplerin toplanması ve tozların alınması ile başlamaktadır. Daha sonra binanın tamamının temizlik malzemeleri ile silinmesi ile devam etmektedir. Asansörün temizliği de yapılarak asansör camı temizlenir. Dış kapı camları temizlenerek temizlik işlemi bitirilir.

Ailelerin ve çoğu insanın yaşadığı sitelerin temiz olması çok önemlidir. Bu nedenle Uzay Temizlik şirketi olarak Çorum Site Temizliğinde hizmet vermekteyiz. Site temizliği uzman ekiplerimizle son teknolojik aletlerle gerçekleştirilmektedir. Sitenin ne kadar büyük olduğuna, site bahçesinde bulunan alanlara, binaların ortak kullanım alanlarına göre temizlik işlemlerimiz farklılık göstermektedir. Her yerinin temizliği farklı şekilde ve titizlikle yapılmaktadır. Bu sayede çevreniz temiz ve hijyenik olmaktadır. Bu durum yaşam kalitenizi artırmaktadır.

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?