Okul Temizliği

Okul Temizliği

Çorum Okul Temizliği, Uzay Temizlik şirketi temizlik uzmanları tarafından gerekli ekipman ve temizlik malzemeleri ile gerçekleştirilmektedir. Okullar çocuklarımızı emanet ettiğimiz eğitim yuvalarıdır. Çocuklarımız günlerinin çoğunu okullarda geçirmektedir. Bu nedenle zamanlarını geçirdikleri bu okullar en temiz ve en hijyenik ortamlar olması gerekmektedir. Çünkü okulda meydana gelebilecek bir kirlilik sonucunda çocuklarımız hastalanabilirler.Çorum Okul Temizliği

Okullarda kalabalık öğrenci topluluğundan dolayı en ufak bir kirlilik olduğunda ve mikroplar oluştuğunda hemen öğrencilere ve öğretmenlere bulaşabilirler. Bu nedenle Okul Temizliği uzman ekiplerle ve ayrıntılı şekilde yapılmalıdır. Uzay Temizlik şirketi olarak sizlere bu imkanı en güzel şekilde sağlayacağımızı garanti ederiz.

Okul Temizliği sadece sınıfların temizliği olarak görülmemelidir. Okulda sınıfların yanı sıra, laboratuarlar, tuvaletler, koridorlar, öğretmen ve idarecilerin odaları ve okul bahçesinin tamamının temizlenmesi gerekmektedir. Anca böyle bir temizlik yapıldığında okulda hijyen sağlanabilir.

Okul Temizliği ilk olarak öğrenciler okula gelmeden ya da hafta sonları önce genel olarak her yerin büyük temizliği yapılmalıdır. Her sınıfın, koridorun, tuvaletlerin yani her yerin havalandırılması gerekmektedir.

Çorum Okul Temizliği

Bütün her yer en güzel şekilde ve titizlikle temizlenmelidir. Hafta içi ise her gün genel olarak sabahları öğrenciler gelmeden önce ve okul bittikten sonra genel temizlik yapılmalıdır. Öğrenciler okula geldiklerinde teneffüslerden sonra öğrenciler tekrar derse girdikleri zaman ara temizlikler yapılmalıdır.

Okullarda yapılacak temizliklerde kullanılan temizlik ürünlerine çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü mikropları öldürmek ve kirleri temizlemek için kullanacağınız malzemeler çocukları rahatsız edebilir hatta zehirlenmelerine neden olabilir. Bu nedenle temizlik malzemelerinde özellikle insan sağlığına zarar vermeyecek ürünler tercih edilmelidir.

 

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?