Zemin Temizliği

Zemin Temizliği

Çorum Zemin Temizliği, Uzay Temizlik şirketimizin uzman ekipleri tarafından son teknolojik aletlerle ve özel temizlik malzemeleriyle gerçekleştirilmektedir. Zeminde gezinirken, zeminde oluşan toz ve kirlerin havalanarak insanlara gelebilir. Bu da insanların hastalanmasına ve mikrop kapmasına neden olabilir. Bu nedenle Zemin Temizliği çok önemli bir durumdur. Temizliği yapılacak zeminin genişliği ve büyüklüğüne göre temizlik uzmanı ayarlamaktayız. Zemin temizliğini sizin istediğiniz gün ve saatlerde gerçekleştirmekteyiz.

Çorum Zemin Temizliği

Zemin Temizliği ile zeminde oluşan tozların ve mikropların yok edilmesi işlemi gerçekleştirilir. Bu temizlik sırasında sadece zeminde oluşan leke ve kirlerin çıkarılması değil, zeminin tamamen temizlenerek hijyenik hale gelmesi sağlanır. Zeminde ne tür bir kirlilik oluşmuş ise zemin temizliği yapılırken bu kirliliğe göre temizlik malzemeleri seçilir ve ona göre temizlik yapılır. Zeminin hangi maddeden oluşuyorsa ona uygun temizlik malzemeleri seçilerek zemin temizliği yapılır. Zemin temizliği sırasında zeminde meydana gelen kırılmalar ve çatlamaların giderilmesi için gerekli olan işlemler gerçekleştirilir.

Uzay Temizlik şirketi temizlik uzmanları zemin temizliğine zeminde oluşan kir ve tozların en ince ayrıntısına kadar arındırılması ile başlarlar. İyice temizlenen ve hijyenik duruma getirilen zemin kurumaya bırakılır. Kuruma işlemi kolaylaştırmak ve hızlandırmak için zemine mop atılır. Kuruyan zemin son teknolojik aletler ile temizlenerek cilalanır. Cilalama işlemine istenilen parlaklığa ulaşana kadar devam edilir. Bu sayede zemin temizliği tamamlanmış olur.

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?