Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Çorum Ofis Temizliği, ofislerinizin büyüklüğü küçüklüğü fark etmeden günlük, haftalık ve aylık olmak üzere Uzay Temizlik şirketi tarafından uzman ekipler tarafından temizliği yapılmaktadır. Ofis ortamlarının temiz ve hijyenik olması çalışanların ve sizlerin daha verimli ve istekli olarak çalışmanıza neden olacaktır.

Ofise gelen giden insanların çok olması ofislerin çok hızlı şekilde kirlenmelerine neden olmaktadır. Ofis Temizliğine önem verilmediği takrirde çalışma ortamınızda oluşacak mikroplar sizin rahatsızlanmanıza neden olacaktır. Bu da işlerinizin aksamasına veya gecikmesine neden olacaktır. Bu nedenle Ofis Temizliği çok önemlidir.

Uzman ekiplerimiz temizlik işlemlerini siz ofiste iken veya siz ofis değilken gerçekleştirebilirler. Siz ofisteyken sizlere rahatsızlık vermeden sessiz ve sizin işlerinize engel olmayacak şekilde gerçekleştireceklerinden emin olabilirsiniz.

Uzay Temizlik şirketi uzman ekipleri çalışmaya ilk olarak ofiste yer alan gereksiz ve attığınız kutu ve dosya gibi kaba eşyaların toplanması ile temizliğe başlayacaktır. Daha sonra ekiplerimiz ofiste bulunan masa, dolap, bilgisayar, yazıcı gibi eşyaların ve elektronik aletlerinin tozunu alacaklardır. Daha sonra temizlik malzemeleri ile bu aletleri hijyenik hale getireceklerdir. Ofiste yerlerde halı, paspas veya benzeri şeyler varsa bunların temizliği vakumlu makinelerle gerçekleştirilecektir. Bu tür eşyalar yoksa ofis tabanlarının temizliği temizlik malzemeleriyle yapılacaktır. Sonrasında ofis tabanı kurulanacaktır ve hijyenik hale getirilecektir. Daha sonra ofiste bulunan kapı ve kapı kolları temizlenecektir. Eğer istenildiği taktirde ofis camlarının temizliği ayriyeten yapılacaktır.

Son olarak bütün temizlikler yapıldıktan sonra ofisin havalandırma işlemi yapılacaktır. Bu sayede ofis çalışanları temizlik malzemelerinin rahatsızlık veren kokusu ya da havasına maruz kalmayacaklardır.

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?