Banka Temizliği

Banka Temizliği

Çorum Banka Temizliği, bankaların insanların ve çalışanların sürekli gelip gittikleri bir yer olması açısından çok önemlidir. Bankalar kamu hizmeti sunan parasal işlemlerin döndüğü ve insanların bilgilerinin yer aldığı kurumlardır. İnsanlara ait gizli bilgilerin bulunduğu kurumların temizlik işleri uzman kişiler tarafından gizliliğe önem verilerek yapılmalıdır. Uzay Temizlik şirketi olarak size bu güvenli ortamı oluşturacağımızdan emin olabilirsiniz.

İnsanların sürekli bankalara gelmesi bankaların kirlenmesine ve tozlanmasına neden olmaktadır. Bu kirler ve tozlar nedeniyle mikroplar oluşabilir. İnsanların mikrop kapmasına ve hasta olmalarına neden olabilir. Bu nedenle Bankaların Temizliğine çok dikkat edilmesi gerekmektedir. 

Uzay Temizlik şirketi, Bankanızın Temizliğini uzman ekiplerle gerçekleştirmektedir. Sizin istediğini gün ve saatlerde bankanızın temizliğini yapmaktadırlar. Sizin istediğini kurallar çerçevesinde temizlik işlemi yapılarak personelinizin çalışması engellenmemektedir. Bu sayede bankanızın temizliği yapılarak hijyenik hale getirilmiş olur.

Banka temizliği yapılırken iç ve dış temizlik olmak üzere iki uygulama vardır. İç temizlikte personelinizin yer aldığı alanlar, müşterilerle görüşme yaptınız alanlar, banka içersinde yer alan koltuk masa ve sandalyelerin temizliği yapılmaktadır. Bankanızda yer alan elektronik aletlere zarar vermeden temizliği yapılmaktadır. Bankanızda bulunan tuvaletlerin temizliğine özen gösterilmektedir. Dış temizlikte ise bankanızın girişinde bulanan kapıların ve kapı kollarının temizliği yapılmaktadır. Banka dışında yer alan ATM’lerin temizliği yapılmaktadır. İstenildiği taktirde bankanızın dış cephesinde yer alan camların temizliği yapılmaktadır.

Uzay Temizlik şirketi olarak yapılacak tüm temizlikler esnasında kurumunuza ait gizli belge, evrak ve dosyalara hiçbir şekilde zarar verilmeyeceğini garanti ederiz.

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?