Halı ve Koltuk Yıkama

Halı ve Koltuk Yıkama

Çorum Yerinde Halı Koltuk Yıkama, Uzay Temizlik şirketimizin uzman ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Halı ve koltuk yıkama işlemlerini sizler için evinizde ve ofislerinizde gerçekleştirmekteyiz. Son teknolojik malzemelerle yapacağımız temizlikler sonrasında halı ve koltuklarınız ilk günkü kadar temiz ve canlı hale geleceklerdir.

Uzay Temizlik şirketi olarak koltuk ve halılarınızı sizin istediğiniz bir günde ve istediğiniz saat aralıklarında temizleme işlemi yapmaktayız. Halılarınızı kendi başınıza yıkadığınızda hem kendinizi yormuş olursunuz hem de su israfını yapmış olursunuz. Halı yıkarken su tasarrufu yapmak ve kendinizi yormak istemiyorsanız bize başvurmanız yeterlidir.

Halı yıkama şirketlerine verdiğiniz halılarınızın doğru yıkanmadığını ve temizlenmediğine şahit olmuşsunuzdur. Uzay Temizlik şirketimizin Yerinde Halı Yıkama hizmeti ile bu durum ortadan kalkacaktır. Çünkü sizin önünüzde bu işlemi gerçekleştirecek olan uzman ekibimiz hem daha titiz davranacaklardır hem de son teknolojik aletleri kullanacaklardır. Bu sayede halıda ve yüzeylerinde biriken kirler ve tozlar en iyi şekilde temizlenecektir.

Uzay Temizlik şirketi olarak Yerinde Koltuk yıkama işlemini de gerçekleştirmekteyiz. Lokantalarda, AVM’lerde, restoranlarda, tiyatro veya sinema salonlarında, kafeteryalarda, evlerinizde bulunan koltukların temizliği yapılmaktadır. Sizin belirleyeceğiniz gün ve saat aralığında koltuklarınızı son teknolojik makineler ve temizlik ekipmanları ile temizlemekteyiz. Koltuklarda oluşan lekelerin normal temizlik malzemeleri ile çıkarılması çok güçtür. Ekiplerimiz bu lekelerinde üstesinden gelecektir. İş yerlerinde ve ofislerde bulunan koltukların temizliği müşteriler ve çalışanlar işe gelmeden temizlenerek kurutulacakları için size ve müşterilere rahatsızlık verilmeyecektir.

 

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?