Villa Temizliği

Villa Temizliği

Villa Temizliği, Uzay Temizlik şirketi temizlik uzmanları tarafından gerekli ekipman ve temizlik malzemeleri ile gerçekleştirilmektedir. Villalar normal ağartman dairelerini göre daha büyük ve daha geniş yaşam alanlarıdır. Bu nedenle Villa Temizliği dairelere göre daha zor ve meşakkatlidir. Villalarda yaşamanın sıkıntılı yanlarından biri de temizliğidir.

Villanızın temizliği yapılmadığı taktirde geniş alanlarda oluşan kirlikler ve tozlar sizi rahatsız edebilir. Uzay Temizlik şirketi olarak villalarınızı sizin istediğiniz gün ve saat aralıklarında temizlenmesi sağlayabilir.

Temizlik uzmanlarımız villalarınızın temizliğini gerçekleştirirken standartlara uygun şekilde hareket etmektedirler. Temizlik işlemleri sizin istediğiniz doğrultuda şekillenebilir. Villa temizliğinin zor ve meşakkatli olmasının en büyük sebebi villalarda yer alan büyük ve çok sayıdaki camlardır. Normal kişiler tarafından güçlükle temizlenecek olan bu camları uzmanlarımız profesyonel bir şekilde tertemiz yapacaklardır. Villalarda yer alan camların iç ve dış kısımlarının temizliği Uzay Temizlik şirketimizin uzman temizlik ekipleri sayesinde pırıl pırıl olacaktır. Camların temizlenmesinde, camlarınıza çizik gibi hasarlar vermeyecek malzemelerin kullanılmasına dikkat edilecektir.

Villa Temizliği yapılırken yer ve duvarlarda oluşan tozların temizlenmesi için özel temizlik bezleri kullanılacaktır. Bu sayede eşyalarınızı zarar gelmesi önlenmiş olacaktır. Toz alımı sırasında villada bulunan bütün eşyaların alt ve arkalarında oluşan tozlar temizlenerek temizlik ekipmanları ile silinecektir. Villalarda yer alan mutfak lavabo ve banyolarda oluşan kirleri uzman ekiplerimiz en ince ayrıntısına kadar temizleyeceklerdir. Villanızda fayanslar yer almaktaysa fayanslarda oluşan lekeler özel temizlik ürünleriyle temizlenecektir. Villanızda teras gibi geniş bir alan var ise bu alanların temizliği de yapılacaktır.

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?